VEAH Başhekimi Yavuzer’den Hastane İçi Denetim

24 Eylül 2021 Cuma, 13:14

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer,  beraberindeki Hastane Başhekim yardımcısı  Op. Dr. İsmail Kızıltaş, Dr. Cezmi Meral ve Hastane yöneticileri ile birlikte hastane içi denetimlerini gerçekleştirdi.

 

Başhekim Dr. Öğrt. Üyesi. Kamil Yavuzer beraberindeki Hastane İdarecileri ile sabahın erken saatlerinde ana bina, acil servisler, Ortopedi, K.V.C, Çocuk Yan Dallar ve Onkoloji bölümlerinin denetimlerini gerçekleştirdi.

Servisler ve Klinikleri gezen Başhekim Dr. Yavuzer, burada doktorlar başta olmak üzere sağlık çalışanlarından hastaların sağlık sorunlarıyla ilgili bilgiler aldı. 

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yavuzer, daha sonra acil servislerde ve kliniklerde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu; Hastalarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

 

Başhekim Dr.Yavuzer Hastane idaresi olarak amacımız hasta ve hasta yakınlarına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve bunun için çalışmalarının olduğunu söyledi. Hastaların dilek ve şikâyetlerini dinleyen Başhekim Dr. Yavuzer, hastaların memnuniyetinin kendilerini sevindirdiğini kaydetti.

Hasta ve yakınları da kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı tüm hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz