Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanı Uğurlu Ticaret İl Müdürü Keremoğlu’nu Ziyaret Etti

30 Haziran 2020 Salı, 22:55

Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı Erhan Uğurlu Ticaret İl Müdürü Mehmet Murat Keremoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Yaklaşık bir yıl önce Tüketiciler Birliği Derneği Van Şube Başkanı olarak atanan Erhan Uğurlu, tüketicilerin karşılaştığı sorun ve sıkıntılarını dile getirmek için Ticaret İl Müdürü Mehmet Murat Keremoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Türkiye genelinde birçok ilde şubesi bulunan Tüketiciler Birliği Derneği hızlı bir şekilde bilinçli bir tüketici örgütlemesi yapmak adına yaklaşık bir yıl evvel Van merkezde şubesini açarak kamuoyunda etkili bir ses getirmişti.

Tüketicilerin karşılaştığı birçok sorun ve sıkıntılar için büyük gayret gösteren başkan Erhan Uğurlu bugünde dosya haline getirdiği tüketici sorunlarını Ticaret İl Müdürü Mehmet Murat Keremoğlu’na iletti.

Ticaret İl Müdürü Keremoğlu makamına yapılan anlamlı ziyareti memnuniyetle karşılayarak ” ilimizde tüketicileri temsilen kurulan Tüketiciler Birliği Derneğinin varlığı bizleri sevindirmiştir.

Keremoğlu toplumun menfaatleri için çalışan tüketici derneğinin bize ilettikleri sıkıntıların yakın takipçisi olacağız” diyerek başkanlığa seçilen kentin önemli gazetecilerinden Erhan Uğurlu’ya başarılar diledi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz