TOÇ-BİRSEN Van Kadın Komisyonu’ndan Anneler Günü Programı

15 Mayıs 2022 Pazar, 12:59

TOÇ-BİRSEN Van Kadın Komisyonu Anneler Günü dolayısıyla Kadın üyeleri ile bir araya geldi.

TOÇ-BİRSEN Van Kadın Komisyonunun bir restaurant’da hazırlamış olduğu Anneler Günü Programına Eğitim Bir Sen Kadın Komisyonu Başkanı Burcu Yağız ve üyeleri, Kurum müdürleri ve  TOÇ-BİRSEN Kadın komisyon üyeleri katıldı.

TOÇ-BİRSEN Kadın Komisyonu Başkanı Pelin Tuncil yaptığı açıklamada; Hayatları boyunca hiçbir karşılık beklemeden, hiç bir  fedakârlıktan kaçınmayan, hep kendinden ödün veren eli öpülesi annelerimizin hakkını ödemek çok zordur. Annelik kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en büyük meziyettir. Ana olabilmek yuva olabilmek bu dünyada kadına verilmiş en büyük onurdur. Başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin  anneler gününü kutluyor, TOÇ-BİRSEN kadın komisyonu olarak hazırlamış olduğumuz anneler günü programına katılım gösteren  tüm kadın üyelerimize yürekten sevgi ve saygılarımı sunarım dedi.

Programa katılım sağlayan Eğitim Bir-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Burcu Yağız ise; Anne olabilmek çok güzel ve özel bir duygudur. TOÇ Birsen Kadınlar Komisyonu Başkanı Sayın Pelin Tuncil hanımefendiye ve ekibine bu güzel anneler günü programını düzenledikleri için şükranlarımı sunuyor, Katılım gösterdikleri için de tüm kadın üyelerimize yürekten sevgi ve selamlarımı iletiyorum dedi.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz