Özalp Esnafından VATSO adayı Kandaşoğlu’na büyük destek

27 Mart 2018 Salı, 16:18


Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Van’ın Özalp ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Seçim çalışmaları kapsamında Van’ın Özalp ilçesinde çalışmalarını ve ziyaretlerini sürdüren Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, VATSO 11 Grup adayı Bedri Akın’ı Özalp ilçesinde ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Özalp Esnaf ve tüccarı büyük bir katılım ile kendilerini desteklediklerini belirttiler.
Düzenlenen esnaf ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu, “Öncelikle bizleri Özalp ilçemizde ev sahipliği yaparak ağırlayan Bedri Akın Beye teşekkür ediyoruz. Van için yapılan amaçlarımız hepimiz için birdir. Van Sanayi ve Ticaret Odası herhangi bir siyasi parti, herhangi bir örgüt ve herhangi bir şey değildir. Van Sanayi ve Ticaret Odası bir meslek odasıdır ve meslek odamızın amacı da kanuni yapılacak işi de hepsi bellidir ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı bir birimdir. VATSO Başkanlığımıza bağlı üyeler karma üyelerdir tek sektör değildir ve tüm sektörlerde üyesi var. Özalp ve Saray ilçelerimiz hep bizi destekledi ve desteklemeye de devam ediyor. Bizlerde bundan sonra üzerimize düşeni gece, gündüz Van için, Van’ın tüccarları için ve esnafların geleceği için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz