Karabıyık; Gelecek Senin Gelecek Türkiye’nin

05 Kasım 2020 Perşembe, 16:53

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık GELECEK PARTİSİ 1. Olağan kongresi sonrası “Her şey yeniden başlıyor ”ifadelerini kullanarak kongre hakkında açıklamalarda bulundu.

Karabıyık yaptığı açıklamada; Gelecek Senin Gelecek Türkiye’nin sloganı ile 1 Kasım Pazar günü Ankara ANFA Fuar ve kongre merkezinde gerçekleştirdiğimiz GELECEK PARTİSİ 1. Olağan kongresinde toplamda 1010 delegenin 900’ e yakını oy kullanmış ve Gelecek Partisinin Kurucu Genel Başkanı olan Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU yeniden seçilmiştir.

Van İl Teşkilatı olarak 16 delegenin tamamı ile kongreye katılım sağladıklarını belirten Karabıyık Pandemi koşullarına uygun olarak hazırlanan ve yalnızca delegelerin ve sınırlı sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen kongreye ilgi çok büyüktü. Coşkulu geçen kongrede muhtemelen yapılacak olan erken seçime girmeye hak kazanan bir parti olarak, seçmen pusulasındaki yerimizi alacağız. Yapılacak ilk seçimde  iktidar partisinin  alternatifi olarak halkımız Gelecek Partisini tercih edecektir. 83 milyon halkımızın tamamını temsil edecek, güçlü bir kadro ile çıktığımız bu siyasi harekette, yolsuzlukla, yoksullukla ve yasaklarla mücadele bizim birinci önceliğimiz olacaktır. Kendisini özgürlükçü ve demokrat bir görüşe sahip olan her vatandaşımızı birlikte yol yürümeye davet ediyoruz dedi

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz