İLLER BANKASI VAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ EL ELE DEMOKRASİ NÖBETİNDE

05 Ağustos 2016 Cuma, 16:14

Van,’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlar, demokrasi nöbetini sürdürüyor.

İller Bankası A.Ş. Van Bölge müdürlüğü personeli ile birlikte demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara çay, simit, tatlı ve meyve suyu ikramında bulundu.

İller Bankası A.Ş. Van Bölge Müdürü Enver Çelebi 15 Temmuz’da gerçekleşen hain darbe girişimi ile ilgili yaptığı açıklamada; “15 Temmuz akşamı demokrasiyi korumak üzere sokağa çıkan vatandaşlarımıza, hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm ulusumuza baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

Çelebi; Bölge olarak meydanlarda demokrasi nöbeti tutan halka kumanya ikramında bulunarak destek verdiklerini, bu vesile ile her zamanki gibi halk ile yan yana, omuz omuza olduklarını belirterek, pazar günü yapılacak final mitingine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm siyasi partileri davet etmesinin anlamlı olduğunu belirterek, davetin demokrasinin ne kadar geliştiğinin göstergesi olduğunu ve oluşan birlik ve beraberlik ruhuna sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

İller Bankası A.Ş. Van Bölge Müdürü Enver Çelebi, ‘‘Her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de hem  halkımızın hem de Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Hükümetimizin yanında olacağız .” şeklinde konuştu.

Haber:Beraat Öner

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz