Gelecek Partisin ’den Rus Pazarı Esnafına ziyaret

16 Ekim 2020 Cuma, 11:45

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, Rus pazarı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık ve yönetim kurulu üyeleri merkez İpekyolu ilçesinde bulunan Rus pazarı esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Karabıyık yaptığı açıklamada; Esnaf ziyaretleri ile sahada çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, her fırsatta Van halkı ile bir arada olmaya gayret ettiklerini belirtti. Başkan Karabıyık, Korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde özveriyle çalışan esnafları ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Esnaf ziyaretimizde bugün ki durağımız her kesin ve her kesimin uğrak yeri olan Rus Pazarı esnafı oldu, esnaflarımıza hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Allah’ın izniyle bu zor zamanları da yine birlikte aşacak ve özlenen güzel günlere kavuşacağız” dedi.  Başkan Karabıyık, “Esnafımızın sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Gelecek Partisi olarak esnafımızın sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz.” cümlelerini kullandı.

Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Rus pazarı esnafı Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık ve yönetimine teşekkür etti.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz