Gelecek Partisi Van Kadın Kolları Başkanı Hatice ALP, Türkiye’de Kadınlarımızı Ayağa Kaldıran Bir Çaba İçinde Olacağız

30 Mayıs 2022 Pazartesi, 15:42

Gelecek Partisi, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı öncesi, Genişletilmiş İl Kadın Kolları Başkanları, Genel Başkan Yardımcısı Habibe Çiftçioğlu başkanlığında Genel Merkez’de bir araya geldi.

 

Toplantıya katılım sağlayan Gelecek Partisi Van Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp; Kadın Politikaları Başkanlığımızın organizasyonunda, Tüm il ve ilçe kadın kolları başkanlarımız ile Genel merkezimizde bir araya geldik. Toplantımıza Gelecek Partisi Teşkilat Başkanı Selim Temurci’de katılım sağladı. Kadın Kolları olarak tüm il ve ilçelerde önümüzdeki süreçte yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

 

Toplantımıza, KA-DER Genel Başkanı  Nuray Karaoğlu çevrimiçi katılarak Ülkemizde kadınların temsili ve Ka.Der’in çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

 

Başkan Alp; Gelecekte, Genel Başkanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da ifade ettiği gibi, Bütün Türkiye’de kadınlarımızı ayağa kaldıran bir çaba içinde olacağız ve kadınlarımızın nezaketini, zarafetini, gücünü, azmini siyasete taşımak tek hedefimizdir dedi.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz