Gelecek Partisi Van İl Teşkilatı Bayramlaştı

25 Temmuz 2021 Pazar, 10:26

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Kurban Bayramı dolayısıyla partililerle bir araya geldi.

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu konferans salonunda düzenlenen Kurban Bayramı Programına Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları ve partinin diğer kademelerinde bulunan teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu video konferans ile bağlanarak, Van Halkının ve teşkilat mensuplarının Kurban Bayramını kutladı.

Yoğun bir katılımın olduğu bayramlaşma programında, Gelecek Partisi gün geçtikçe yeni üye katılımlarıyla daha da büyüyor, ifadelerini kullanarak konuşmasına başlayan İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık,  Partimizin kuruluşunun üzerinden bir buçuk yıl gibi az bir süre geçmesine rağmen gerek Van’da gerekse, Türkiye genelinde hem teşkilat anlamında hem de üye sayılarında ciddi bir sayıya ulaşmıştır ve gün geçtikçe partimize katılımlar yoğun bir şekilde artmaktadır. İnşallah ülkemizin artık kanayan yarası olan adalet, hukuk, ekonomi ve buna benzer birçok konuda çözüm olacağız, halkımız hak ettiği yaşama bizimle ulaşacaktır diyerek teşkilat mensuplarının ve Ailelerinin Kurban Bayramını kutladı.

Bayramlaşma programı için teşkilat mensupları ve  partililer ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici ise, Başta Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere Genel merkezimizin tüm kademeleri durmadan, yorulmadan her hafta ekipler halinde ülkemizin tüm bölgelerinde halkımızla beraberdir. Allah’ın izni ile halkımızla, esnafımızla daha sıkı görüşmeler yaparak yaşanan sorunlara hep beraber çözümler bulacağız dedi. Genel Başkan Yardımcısı Bilici, Ülkemiz büyük bir ülkedir ve aşamayacağı hiçbir sorun olamayacaktır yeter ki liyakat esaslı yönetimler işe el atsın ve Partimiz bu alanda kendi alanlarında uzman arkadaşlardan kurulmuştur, ifadelerini kullanarak programa katılan Partililerin Kurban Bayramını kutladı.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz