Gelecek Partisi Van İl Kadın Kolları Başkanlığı’ndan Anneler Günü Ziyaretleri

09 Mayıs 2022 Pazartesi, 12:52

Gelecek Partisi Van İl Kadın Kolları Başkanlığı Anneler Günü dolayısıyla bir dizi ziyarette bulundu.

Gelecek Partisi Van İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp, Edremit İlçe Kadın Kolları Başkanı Semra Özdemir, Tuşba İlçe Kadın Kolları Başkanı Hilal Duymaz teşkilat mensupları ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirerek annelere hediye ve çiçek takdiminde bulundu.

Heyet, ziyaretlerde Atmaca mahallesinde 6 ve 4 yaşında iki çocuğuna da ADL hastalığı teşhisi konulan ve çocuklarının yaşayabilmesi adına büyük çaba ve emek harcayan Kübra Kartal, Geçtiğimiz aylarda 20 yaşında engelli çocuğunu kaybeden Yıldız Polat ve 75 yaşındaki Fatma Koçak’ı ziyaret ederek Anneler Gününü kutladılar.

Ziyaretlerin akabinde açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Van İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp, Öncelikle hakları ödenemeyen tüm Annelerin bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum. Tüm Anneler değerlidir ancak, bazı anneler vardır ki onlar gerçekten özel ve de seçilmiş insanlardır. Bizde Kadın Kolları olarak bu özel ve seçilmiş annelerimizi ziyaret ederek bir nebzede olsa sevinçlerine ortak olup üzüntülerini paylaştık.

Anne sevgisinin, sevgilerin en büyüğü ve en değerlisi olduğunu da belirten Başkan Alp fedakârlık ve sevgileri ile evlatlarını yetiştiren başta şehit Anneleri ve eşleri olmak üzere tüm annelerimizin ve yüreğinde annelik sevgisi taşıyan kadınlarımızın anneler gününü kutluyorum dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz