Gelecek Partisi Van İl Başkanı Karabıyık’tan Öğretmenler Günü Mesajı

24 Kasım 2022 Perşembe, 08:49

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutladı.

Başkan Karabıyık yayımladığı mesajında; Öğretmenlik, fedakârlık ve sabır isteyen ulvi bir meslektir. Öğretmenlerimiz, Türkiye’nin geleceği olan çocukları ve gençleri en ideal şekilde yetiştirip geleceğe hazırlayarak son derece kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Öğretmenler ülkelerin kaderlerinde çok önemli role sahiptirler. Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, Cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenlerimizin varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur.

Bu vesile ile bu anlamlı günde aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi ve eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm eğitim camiasının ve emekli olmuş öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum dedi.

 

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz