Gelecek Partisi Van İl Başkanı Karabıyık Gazetecileri ağırladı

08 Ocak 2021 Cuma, 21:34

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık fedakârca zor koşullarda görevini icra eden ve kamuya doğru bilgi verme gayreti içerisinde olan basın mensupları ile ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle  bir araya geldi.

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı toplantı salonunda basın mensuplarını ağırlayan Başkan Karabıyık, doğru ilkeli ve tarafsız haberleri bizlerle ulaştıran basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemiz ve şehrimiz gündemine ait gelişmeleri sıcağı sıcağına kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk, fedakarlık ve vicdan gerektiren, zor fakat onurlu bir meslektir dedi.

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı olarak bir yıllık süreçte yaptıkları çalışmaları da basın mensupları ile paylaşan Başkan Karabıyık, Gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı ve internet haberciliği yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor meslek hayatlarında başarılar diliyorum dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz