Başkan Tanış, anneler gününde ilçedeki en yaşlı anneleri unutmadı

10 Mayıs 2021 Pazartesi, 00:33
Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ilçede 80 yaşını geçmiş anneleri evlerinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.
Sosyal belediyecilik anlayışını hayatın her alanına yayan Başkan Tanış, bu yıl 9 Mayıs’ta kutlanan Anneler Günü’nde yaşı ilerlemiş anneleri unutmadı.
Başkan Tanış, Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Güngör ile birlikte Aşağıkaymaz, Akpınar, Cumhuriyet ve Parmakkapı Mahallesini ziyaret ederek buradaki en yaşlı anneleri evlerinde ziyaret etti.
Anneliğin ve annelik içgüdüsünün doğanın en anlamlı duygusu olduğunu ifade eden Başkan Tanış, “Bu tarifsiz duygu için belirlenen Anneler Günü’nde yaşı azıcık ilerlemiş olan annelerimizi yalnız bırakmak istemedik. Biz “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” inancıyla yaşayan bir medeniyetiz. Annelerimiz bir gün değil, hayatları boyunca umudun, şefkatin, merhametin ve sevginin simgesi oldular. Anneler Günü’nde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan yüreği yaralı şehit annelerimiz başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Onların hayır duaları bizim için her şeyden üstündür.” dedi.
Anneler, Başkan Tanış’a ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını belirtip teşekkür etti.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz