BAŞKAN KARABIYIK’TAN 10 KASIM MESAJI

10 Kasım 2020 Salı, 11:37

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Karabıyık yayımladığı mesajda; Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. yılında şükran ve saygıyla anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yapmış olduğu mücadele ile Türk Milletinin kaderini ve tarihin akışını değiştirmiştir. Milletimiz onun  önderliğinde, tüm imkânsızlıklara rağmen,  çok ağır bedeller ödeyerek, dünya tarihinin en başarılı mücadelesi ile bağımsızlığını kazanmış, kurulan “Türkiye Cumhuriyeti” bizlere emanet edilmiştir. Bugün bizlere düşen, Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda büyük bir inanç ve azimle çalışarak, birlik beraberlik içerisinde ülkemizi  daha yükseklere taşımaktır.

Bu düşüncelerle, ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızı korumak uğruna canını fedakârca ortaya koyarak, şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz