Başkan Karabıyık’tan 10 Kasım Mesajı

10 Kasım 2021 Çarşamba, 12:51

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Karabıyık yayımladığı mesajında; Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83. yılında şükran ve saygıyla anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yapmış olduğu mücadele ile Türk milletinin kaderini ve tarihi akışını değiştirmiştir. Milletimiz Atatürk önderliğinde tüm imkânsızlıklara rağmen çok ağır bedeller ödeyerek dünya tarihinin en başarılı mücadelesi ile bağımsızlığını kazanmış kurulan Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanet edilmiştir. Bugün bizlere düşen Atatürk’ün göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda büyük bir inanç ve azimle çalışarak, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi gelecek nesiller ile birlikte daha yükseklere taşımaktır.

Bu düşüncelerle ebediyete irtihalinin 83. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızı korumak uğruna canını fedakârca ortaya koyarak, şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyorum dedi.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz