Başhekim Sarıkaya’dan hasta ve yakınlarına moral ziyareti sürüyor

21 Aralık 2022 Çarşamba, 11:42
Hastanenin hizmet kalitesini daha da artırma adına; hasta ve hasta yakınları ile personeline yönelik ziyaretler ve toplantıları sürdüren Başhekim Sarıkaya, rutin hale getirdiği moral ziyaretlerine devam ediyor. SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Remzi Sarıkaya bu uygulaması hem hasta ve yakınları, hem de personeller tarafından memnuniyetle karşılanıyor.
Başhekim Sarıkaya tarafından yoğun çaba ve gayretler sonrasında hizmete kazandırılan İstanbul Hastanesi Ek Polikilinik Acil Servislerinde tedavi görmekte olan hastaları ve yakınlarını ziyaret ederek, sunmuş oldukları tıbbi hizmetin yanı sıra hastalara psikolojik ve sosyal destek vermek, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla sık sık ziyaretlerde bulunuyor.
Hastaları tek tek ziyaret ederek ilgilenen ve geçmiş olsun dileğinde bulunan Başhekim Sarıkaya,hasta yakınlarından ve personellerinden hastaların durumu hakkında bilgi alıyor.
Sarıkaya, özellikle hasta ve yakınlarının ilgi ve morale ihtiyacı olduğunu belirterek, hastane ortamına giren insanların endişelerinin giderilmesinde bu tür uygulamaların da etkisinin olduğunu ifade etti. Başhekim Dr.Sarıkaya, SBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı“Fizik tedavi servisinde yatan ve tedavi görmekte olan hastalarımızı ziyarette bulunduk. Tedavileri süren hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletip, fedakârca çalışan personellerimize kolaylıklar diledik. Rabbim tüm hastalarımıza Şafi ismiyle şifa versin.’’ dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hasta ve hasta yakınları da Başhekim Doç.Dr.Remzi Sarıkaya’ya, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz