Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu programı öncesinde yönetimi basınla bir araya geldi

14 Ekim 2021 Perşembe, 15:40

15-16-17 Ekim’de Van’a gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu programı öncesinde Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Fevzi Donat’ında aralarında bulunduğu Gelecek Partisi heyeti basınla kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda ilk olarak konuşan Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, Genel Başkan Davutoğlu’nun programı hakkında bilgiler verdi. Karabıyık, “Genel Başkanımızın Van’a yapacağı program çerçevesindeki programın içeriğini sizlerle paylaşacağız. Ayın 15,16 ve 17 Ekim tarihlerinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Van ziyareti programı çerçevesinde sizlerle bugün hem bilgilendirme hem de soracağınız sorulara cevap verme çalışacağız.” dedi.

Memleketimizin en önemli konularından biri olan Kürt Meselesi ile ilgili bir çalışma başlatıyoruz diyen Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Fevzi Donat: “Genel başkanımız ilk defa bir il de 3 gün geçirecek. Bu üç günün sonunda da Türkiye’de bir Gelecek Partisi olarak Türkiye’deki tüm problemlere çözümleriyle ortaya çalışmalar koyan bir partiyiz. Bununla ilgili olarak da memleketimizin en önemli konularından biri olan Kürt Meselesi ile ilgili bir çalışma başlatıyoruz. Bunun da ilk merkezi Van olacak. Daha sonra Türkiye genelinde Güneydoğu’da, Akdeniz Bölgesi ve Marmara’da birçok toplantı yapılacak. Toplantı yapılacak ve bu konuyla ilgili partimizin önümüz de ki dönemde inşallah iktidara geldiğimiz de çözüm adına kanat önderleriyle bu konuda emek vermiş akil insanlarla beraber gerekli değerlendirmeleri yapıp daha sonra parti adına gerekli açıklamayı yapacağız.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz